Sprawozdania z działalności Zarządu oraz Rady Osiedla

2 kwietnia 2021

Poniżej znajdują się skany sprawozdań za rok 2020. Podobno zostały zamieszczone na BIP Urzędu Gminy, lecz nie jestem w stanie ich tam odnaleźć więc udostępniam. BM

Więcej

Zebranie Sprawozdawcze Rady Osiedla

14 marca 2021

Drodzy Państwo, Jak co roku, jesteśmy zobligowani do złożenia sprawozdań z działalności Rady Osiedla oraz Zarządu Osiedla. Ze względu na sytuację epidemiczną podjęto decyzję, że zebrania rad osiedlowych nie będą organizowane w tradycyjnej formie ( jedynie podanie sprawozdań do publicznej wiadomości ). Sprawozdania z działalności Rady i Zarządu zostaną opublikowane na stronach urzędowych oraz miejscach …..

Więcej

Konsultacje w sprawie ewentualnej zmiany w sposobie naliczania opłaty za odbiór odpadów

21 lutego 2021

Trwają obecnie konsultacje w związku ze sposobem naliczania opłat za odbiór odpadów. Obecny sposób rozliczania znajda Państwo Tutaj. Gospodarstwa jednoosobowe płacą czwartą część tego co np. pięcioosobowe, co nie odzwierciedla struktury kosztów, w których koszt transport jest znaczny. Pod spodem link do oficjalnej ankiety. Zachęcam do wyrażenia swojej opinii (na moim telefonie link działa po …..

Więcej

Spotkanie Rady Osiedla

8 września 2020

Zapraszamy radnych osiedla oraz wszystkich naszych mieszkańców na zebranie sprawozdawcze. Spotkanie odbędzie się 10 września 2020r. O godzinie 18:00 w budynku małej szkoły podstawowej. Poniżej skany ogłoszeń z porządkiem obrad. Ogłoszenia zostały również wywieszone tradycyjnie tj. w sklepach osiedlowych. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam, Bartosz Mędrala

Więcej

Radosnych Świąt Wielkiej Nocy

12 kwietnia 2020

W dzień Święta Wielkanocnego życzymy jaja smacznego. Świąt pogodnych (ale bez przesady – oby popadało w końcu!) i radosnych oraz tchnienia wiosny! Serdeczne życzenia na Wielkanoc!

Więcej

COVID-19 Ogłoszenie

19 marca 2020

Przypomnienie o zakazie zgromadzeń zakazie Starosta Powiatu Kartuskiego Bogdan Łapa oraz Burmistrz Gminy Żukowo Wojciech Kankowski przypominają o zakazie organizacji wszelkich imprez, konferencji i spotkań. Zakaz dotyczy również lokali rozrywkowych i gastronomicznych, a także miejsc rozrywki oraz kościołów (max 50 osób) . Ważne, by unikać też placów zabaw, boisk i terenów rekreacyjnych. Niestety wciąż sporo …..

Więcej

COVID-19 pomoc sąsiedzka

16 marca 2020

Zachęcam wszystkich o zwrócenie uwagi na samotnych i starszych sąsiadów, dla których robienie codziennych zakupów może wiązać się ze zwiększonym ryzykiem zarażenia się niebezpiecznym wirusem. Zachęcam więc, do robienia wspólnych zakupów tak, aby osoby z grupy zwiększonego ryzyka nie musiały same chodzić do sklepów (zakupy należy bezpiecznie przekazywać). Sprawdzajmy też w tych przypadkach, co jakiś …..

Więcej

Budżet Osiedla 2019

16 marca 2020

W roku 2019 budżet Osiedla został w całości przeznaczony na dwa cele: 1. Wykonanie zejścia z ulicy Broniewskiego na ulicę Słowackiego (w miejscu dzikich schodów). 2. Dokończenie budowy oświetlenia ulicznego wzdłuż ostatnio wybudowanego fragmentu ulicy Mickiewicza. Ze względu na brak czasu nie został on zrealizowany w roku 2019 i zostanie wykonany w roku 2020 (pieniądze …..

Więcej