Galeria

Msza Św. w intencji mieszkańców „Belfastu”

28 maja 2016 roku o godzinie 15:00 odbyła się na Osiedlu Msza Święta w intencji mieszkańców Osiedla. O mszę poprosił jeden z mieszkańców. Padła również propozycja, aby co roku spotykać się w maju na „osiedlowej” mszy. Jak widać na zdjęciach, mieszkańcy zasiedli później wspólnie przy stołach. Ciasta były wyśmienite.

Album ze starociami

W tym albumie znajdziecie stare zdjęcia związane z Żukowem, Osiedlem i jego mieszkańcami. Dzięki Piotrowi Głodowskiemu, który udostępnił nam kilka zdjęć , mamy pierwsze z nich – te z procesji. Dwa pochodzą z roku 1963 (pomiędzy rondami), pozostałe jest również z lat 60-tych, lecz dokładny rok jest jeszcze nieustalony.

Różne zdjęcia

Tutaj umieszczamy nieskategoryzowane zdjęcia z Osiedla i okolic. Tak jak wyżej zachęcamy do podsyłania ciekawych zdjęć wraz z pozwoleniem na publikację na naszej stronie. Uwaga należy posiadać prawa autorskie do zdjęcia i zdjęcie nie może naruszać wizerunku osób trzecich (zdjęcia procesji, tłumu itp. nie naruszają takich praw, gdyż wizerunek osób uczestniczących jest szczegółem całości o ile na zdjęciu jest np. cała procesja lub jej duży fragment). Najlepiej się w tej sprawie z nami skontaktować.

Osiedle z daleka

Kilka widoków na nasze Osiedle. Zachęcamy wszystkich do robienia zdjęć i podsyłania tych najlepszych (wraz z pozwoleniem na publikację na naszej stronie i uwagami jak wyżej).