osiedle elżbietowo żukowo

Elżbietowo – Dni Ziemi

podziekowanie_sp

Jak informowaliśmy na ostatnim posiedzeniu Rady Osiedla, poprosiliśmy dyrekcję Szkoły Podstawowej w Żukowie, aby podczas tegorocznego Dnia Ziemi dzieci z naszej filii SP zbierały śmieci na ulicach Osiedla i jego okolicach. Dzieci spisały się fantastycznie – ilość zebranych śmieci była naprawdę zdumiewająca. W podziękowaniu za wykonaną pracę przekazaliśmy szkole skromną paczkę słodyczy. Na http://www.spzukowo.pl/   (oraz powyżej) znajdziecie państwo ujmujące podziękowanie za „cuksy”. To my dziękujemy!

Przy okazji, chcielibyśmy również zwrócić uwagę mieszkańców na śmietniki miejskie ustawiane przy ławkach na Osiedlu. Są tam od niecałego miesiąca i wyraźnie przyczyniają się do utrzymania czystości w swoim sąsiedztwie. Niestety znaleźli się już tacy, którym to przeszkadzało i jeden ze śmietników został wyrzucony wraz z zawartością w dół skarpy, na której jest zamontowany. Choćby przez wzgląd na nasze dzieci, które sprzątały to Osiedle – prosimy, aby nie robić tego więcej. Z góry dziękujemy.

 

Brak komentarzy

  • Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone: *
  • Możesz użyć znaczników HTML HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>